Barry Callebaut

Barry Callebaut

Barry Callebaut- 21.04.2017r.

Miejsce: Nowy Józefów 36, Łódź

Rodzaj badania: badanie poziomu cholesterolu, glukozy i trójglicerydów we krwi, ciśnienia tętniczego oraz analizy składu masy ciała

Ilość przebadanych pacjentów: 95

 

Z nowym projektem Agencja Mobilne Badania mogła się zmierzyć na zlecenie przedsiębiorstwa Barry Callebaut na Nowym Józefowie w Łodzi.

Coraz więcej pracodawców dba o zdrowie swoich pracowników. By poszerzyć wiedzę na temat swojego zdrowia firma Barry Callebaut zorganizowała „Dzień bezpieczeństwa” dla swoich pracowników w ramach którego przeprowadzaliśmy badania profilaktyczne. Pacjenci mogli dokonać dokładnej analizy stanu swojego zdrowia. Akcja była przeprowadzona w specjalnej strefie medycznej wewnątrz przedsiębiorstwa.

W ramach eventu pracownicy mogli skorzystać z bezpłatnych badań sprawdzających ich poziom glukozy, cholesterolu i trójglicerydów we krwi, ciśnienia tętniczego, a także poddać się badaniu się pod kątem analizy składu masy ciała. Na pracowników czekał wykwalifikowany zespół pielęgniarek i dietetyków, który udzielał wyczerpujących wyjaśnień i porad dotyczących uzyskanych wyników badań.

W badaniach profilaktycznych wzięło udział 95 pracowników.

powrót do listy realizacji