Marketing medyczny aptek i leków

Sektor healthcare ze względu na specyfikę branży wymaga doboru specjalistycznych narzędzi oraz podejmowania odpowiednich działań z zakresu marketingu medycznego. Jednym z nich jest event marketing, który stanowi wiodącą formę promocji firm, marek oraz ich idei. Event marketing to również szybko rozwijająca się tendencja stanowiąca nowoczesny kierunek rozwoju komunikacji z konsumentami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Mobilne Badania, jako jedna z największych specjalistycznych agencji marketingu medycznego w Polsce, oferuje organizację profesjonalnego eventu. Ze zwzględu na duże nasycenie rynku skupiamy się na określonych grupach docelowych. Doświadczenie w branży pozwala nam wdrażać skuteczne działania z zakresu marketingu aptek oraz marketingu leków, które wymagają szczególnego zaangażowania oraz pasji. 

Mobilne badania

Mobilne badania to pełen wachlarz badań i konsultacji medycznych. Każdy element projektu możemy wdrożyć z osobna lub stworzyć całościową kampanię wizerunkową. Specjalizujemy się w badaniach przeprowadzanych w mobilnych przychodniach oraz gabinetach na kółkach. Nasza mobilność pozwala na organizację eventu w każdych warunkach i lokalizacji. Przeprowadzamy badania w namiotach przystosowanych pod mobilną przychodnię, która jest dostosowana do potrzeb i komfortu naszych pacjentów.

więcej

Mobilna przychodnia, czyli gabinet na kółkach

Gdy na pytanie o profil naszej działalności odpowiadamy „organizujemy mobilne badania”, na twarzy rozmówców pojawia się zdziwienie. Jak badać? Kogo badać? Dlaczego badać? My to wiemy.

więcej

Pokazy i kursy pierwszej pomocy

Kurs pierwszej pomocy to świetna okazja do poznania postępowania ratowniczego w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Poprzez takie warsztaty staramy się uświadomić uczestnikom jak ważna jest szybka, zdecydowana reakcja w sytuacji zagrożenia życia. Uczestnik ma okazję dowiedzieć się w jaki sposób należy opatrywać lekkie rany, zadbać o zdrowie swoje i innych.

więcej

Warsztaty i szkolenia

Prowadzimy niestandardowe szkolenia, których celem jest przekazanie fachowej i praktycznej wiedzy medycznej. Ich formę dobieramy indywidualnie do konkretnej grupy, biorąc pod uwagę takie aspekty jak: rodzaj wykonywanej pracy, wiek pracowników, płeć, wykształcenie, zainteresowania. Organizowane przez nas szkolenia i warsztaty medyczne prowadzone są przez ekspertów wielu specjalizacji.

więcej

Obsługa PR

Oprócz współpracy z mediami lokalnymi przy okazji eventów, zapewniamy również szeroko zakrojoną współpracę z innymi mediami. Media relations to jedno z najczęściej wykorzystywanych narzędzi PR, które odpowiada za dwukierunkowy przepływ informacji. W tym procesie tworzymy komunikaty, wysyłamy je do selektywnie wybranych mediów, odpowiadamy na pytania dziennikarzy. Dbamy o to, aby każdy projekt czy produkt miał najlepszą pozycję w środkach masowego przekazu. Oferujemy kompleksową obsługę, która jest oparta na naszym doświadczeniu oraz na wysokich standardach etycznych. Z łatwością nawiązujemy i podtrzymujemy relacje z mediami.

więcej